Zmeň svoj SVET!

Otvor svoje Vedomie, nauč sa ako vnímať, cítiť
a pracovať s energiami,
prejdi si hlbokým liečením Duše
a transformuj svoj život
na nepoznanie

Prehĺb svoje dary a talenty a objav ďalšie,
ktoré na teba ešte len čakajú.

Pridať sa môžeš už dnes!

 
Chcem sa naučiť channelovať!

Prečo sa naučiť Channelovať?

Zlepšenie intuície

Channelovanie ti pomôže prehĺbiť tvoju intuíciu a celkové vnímanie rôznych energií a Bytostí. Naučíš sa identifikovať a rozpoznávať svoje vlastné vnemy, vnemy iných Bytostí a taktiež využívať silu svojej intuície v každodennom živote.

Komunikácia s Bytosťami Svetla

Channeling ti môže umožniť komunikovať s Bytosťami svetla, ako sú anjeli, duchovní učitelia, majstri, milovaní, ktorí tu s nami už nie su vo fyzickej podobe a mnoho ďalších. Tieto Bytosti môžu poskytnúť vedenie a múdrosť, ktorá ti pomôže na tvojej duchovnej ceste sebapoznania.

Riešenie problémov

Channelovanie môže pomôcť pri riešení ťažkých situácií a rozhodovaní, v ktorých sa často zasekneme a nevieme ktorým smerom sa vybrať. Spojenie s Bytosťami svetla a rozvinutie channelovacích schopností ti umožní priniesť do reality jasný obraz a láskavé vedenie pri riešení problémov.

Rozvoj duchovných schopností

Channelovanie môže pomôcť rozvinúť tvoje duchovné schopnosti, nekonečný potenciál, ale aj celkové vnímanie sveta. Pomocou láskavého vedenia a múdrosti Vedomia máme jedinečnú možnosť zmeniť celkový životný štýl a premeniť tak život k lepšiemu. Okrem toho sa môžeš naučiť vnímať a rozpoznávať energie, prepojenia a vzťahy medzi rôznymi Bytosťami a situáciami.

Hlbšie spojenie s Tvojím poslaním

Channelovanie môže pomôcť objaviť a prepojiť sa s tvojím životným poslaním, ktoré si sem prišla priniesť, a teda zmyslom tvojho života. Objavenie životného poslania ti prinesie do života pocit naplnenia, hlbokej radosti, nekonečnej hojnosti a lásky k životu. Pretože celý svet čaká na tvoje svetlo ❤️️

Program Channelovania

nie je IBA ďalším kurzom do zbierky!

Je zmenou Tvojho životného štýlu
a jeho účinky s Tebou ostanú už navždy.

Čo hovoria a transformačnom programe účastníci?

Pozri si video

 
Pridaj sa k nám už dnes, nečakaj už ani chvíľu.

Možno sa túžiš naučiť channelovať, pretože...

 • sa chceš spojiť s vyššou inteligenciou, ktorá ti môže poskytnúť návody, múdrosť a inšpiráciu na riešenie osobných problémov a duchovný rast.
 • chceš využiť channeling ako nástroj pre prehĺbenie duchovného vnímania a premýšľania a objaviť tak nové perspektívy na svoj život.
 • chceš získať nové schopnosti a zručnosti, ktoré ti umožnia vnímať a prijímať energiu, informácie a vedenie z vyšších sfér
 • chceš prebudiť alebo prehĺbiť mimozmyslové schopnosti a ďalej ich rozvíjať
 • chceš pomáhať ostatným a viesť ich na ich ceste za pomoci prinášania vedenia, usmernenia a liečenia z vysokou energiou priamo od Zdroja

Ak s týmto rezonuješ,
si na správnom mieste!

V tomto kurze sa budeme počas 21 dní venovať všetkému, čo ti pomôže otvoriť brány do tejto čarovnej reality a zároveň pomôže rozpustiť a vyčistiť bloky,
ktoré ti v tom bránia.

Idem do toho s vami

Súčasťou tohto programu je:

 • Denné cvičenia zamerané na jasnú komunikáciu a prijímanie Vedomia a energií
 • ENERGETICKÁ AKTIVÁCIA KÓDOV vytvorená Bytosťami svetla
 • 10 channelovaných meditácií, ktoré ti pomôžu spojiť sa s vlastnými schopnosťami, komunikovať, tvoriť a prijímať všetko, čo Bytosti svetla ponúkajú
 • Jeden webinár naživo každý mesiac, vždy prvú nedeľu v mesiaci
 • Teória a prax rozličných druhov komunikácie
 • Zoznámenie sa s rôznymi druhmi energií a možnosť spojiť sa s Bytosťami, ktoré s tebou budú rezonovať najviac
 • Podpora tímu v uzavretej Facebookovej skupine, ktorá tu bude pre teba a tvoje otázky
 • Táto skupina je plná neopísateľnej láskavosti účastníkov a tímu
 • Každý deň sa pre teba otvára nová lekcia kurzu
 • Kurz pre teba ostáva otvorený a materiály si môžeš stiahnúť alebo vypočuť aj po ukončení kurzu
 • Celý program ti je k dispozícii online alebo v aplikácii na smartfóne, ktorú si môžeš stiahnuť
 • Počas meditácií môžeš prijímať energiu a liečenie od Bytostí svetla
 • Počas celého programu si budeš vymieňať sedenia s ostatnými účastníkmi kurzu :)
 
Chcem vedieť Channelovať!

Dagmar J.

"Jeden z nejlepších kurzů, které jsem kdy absolvovala. Pomohlo mi to neskutečně. Otevřely se mi možnosti a schopnosti, které jsem měla do té doby zavřené. Dovolilo mi to, potkat se sama se sebou a objevit dary, které byly před tím skryté a čekaly na probuzení. Moje vnímání světa se změnilo a teď vnímám, že žiju více srdcem."

Hanka H.

"Otevřelo se mi toho mnoho. Přijímám poselství a už si nemyslím, že fantazíruji. Vnímám bytosti i to, co mi sdělují, prostě už nepochybuji. Dostávám odpovědi na mé otázky. Většinou se shodují s tím, čeho jsem si vědoma. Maluji tak, jak jsem nikdy nemalovala a začala jsem si víc věřit a uznala jsem své schopnosti. Najednou si vybírám to, co skutečně chci 💗. Za to jsem nesmírně vděčná."

Ľubomíra C.

"Bol to neuveriteľný zážitok. Vždy som sa tešila na ďalší deň a nové video, meditáciu, či cvičenie. Zmenil sa môj pohľad na seba a na svet. Som pokojnejšia a spokojnejšia. A viem, že keby som potrebovala pomôcť, tak sa môžem obrátiť na bytosti svetla ale aj bytosti vo facebookovej skupine, kde sú všetci ochotní pomôcť."

Čo ti tento kurz prinesie?

 • spojenie sa s vlastnou esenciou, vedomím a Bytosťami svetla
 • pomoc v podobe správneho nasmerovania pri každodenných rozhodnutiach
 • možnosť prijímať liečivé energie, ktoré sú nám k dispozícii
 • návrat k SEBE
 • zmätok, ktorý nás často spomaľuje sa jednoducho rozplynie
 • ľahkosť a sebadôveru, ktoré rozpustia všetky strachy, obavy a neistoty
 • komfort s vnímaním energie a komunikácia na verbálnej/neverbálnej úrovni
 • dovolenie si byť iným/inou a nechať sa unášať energiou a jej prínosom
 • zvedomenie si a prijatie darov, ktoré v sebe nosíme
 • vnímanie už dávno poznanej pravdy
 • dostávať odpovede na otázky spoza hraníc vašej poznanej reality
 • ujasníme si "ako na to" :)
 • počas tohto kurzu budeme trénovať, trénovať, trénovať a rozvíjať nové možnosti, ktoré tu pre nás ostanú už navždy!

Komunikácia

Komunikovať s bytosťami,
ktoré nevidíme v tejto fyzickej realite sa môže ukázať rozličnými spôsobmi. Prečo by si sa ukrátil/a o možnosti, ktoré sú nám k dispozícii?
Aké by to bolo dovoliť si počuť a komunikovať zároveň? Slovami, či bez slov :)

Vnímanie a Prijímanie

Vieš si predstaviť prínos, akým by bolo vnímanie a prijímanie informácií a energií, ktoré sú ti neustále dostupné?
Ak uznáš, že sme vždy podporovaní, dovolíš si to prijať? Život nemusí byť tak mätúci a ťažký, ak požiadaš o podporu a prijmeš ju.

Spoločná Tvorba

Aké by to bolo tvoriť svoju realitu
s podporou a pomocou Bytostí Svetla? Vnímať ich a vašu spolutvorbu ako niečo čarovné a možné?
Kde všade si nedovoľujeme prijať "kúzla", ktoré sú možné?
Na nič nemusíme byť samy... 

Obávaš sa, že tento program je časovo náročný?

Sama veľmi dobre viem, ako môže byť tento život hektický a plný povinností. Práve preto bol tento program vytvorený tak, aby si si ním mohla prejsť vlasntým tempom a ani každodenné cvičenia ti neuberú zo života príliš veľa. Účastníčka, ktorá sa stará o 8 detí si po ukončení 21 dní prešla kurzom okamžite znovu. Myslím, že je to jasným dôkazom toho, že ti tieto lekcie nezaberú veľa času a prinesú chuť opäť začať žiť a pracovať na vnímaní SEBA a Zdroja.

Obávaš sa neznámeho?

Channeling môže byť pre niektorých ľudí neznámym a tajomným procesom, ktorý môže vyvolať strach a neistotu, no práve v tomto zatiaľ neznámom svete na Teba čaká to, čo tak dlho hľadáš. Nemusíš sa ale báť, pretože na to nebudeš rozhodne sama :)

Máš strach, že by si mohla stratiť kontrolu?

Úplne rozumiem, že niektorí ľudia sa môžu obávať, že channeling môže viesť k strate kontroly nad ich mysľou alebo telom, opak je však pravdou! Spôsob, ktorý s tebou budem zdieľať a ku ktorému nás Bytosti Svetla vedú je práve o tom, získať väčšiu kontrolu nad tvojim životom, mysľou, telom a emóciami. Od samotného začiatku mi bolo ukázané, že práve týmto spôsobom nachádzame svoju vlastnú silu a prestávame ju odovzdávať niekomu alebo niečomu inému.

Máš obavy, že 21 dní je príliš veľa?

21 dní je považovaných za čas, kedy si dokážeme vytvoriť nový životný návyk. Nezabúdaj, že toto nie je IBA ďalší kurz do zbierky. Zámerom je vytvoriť nové vnímanie, zmýšľanie a cítenie, ktoré s tebou už navždy ostane :) A výhodou je, že ak potrebuješ malé nakopnutie, program pre teba ostáva otvorený a môžeš sa k nemu kedykoľvek vrátiť pre ďalšiu dávku podpory a prehĺbenie nadobudnutých schopností.

Bude tvoj nedostatok sebavedomia blokovať tvoj pokrok?

A práve preto podporujúca skupina...
A práve preto, každý deň ďalší malý krôčik...
A práve preto, výmeny a trénovanie
A práve preto, možnosť vrátiť sa ku kurzu a prehĺbovať viac a viac toto spojenie...
A práve preto, online webinár každý mesiac aj po ukončení 21 dní...
Nestoj si v ceste a pridaj sa, čaká na teba obrovská podpora komunity, ale aj láska a liečenie od Bytostí Svetla.

 

Zita S.

"Ale ta láskyplná podporující energie tohoto společenství a hlavně Nikoletky a nádherné meditace, při nichž se úplně celá rozplývám a vznáším v prostoru neskutečné laskavosti a přijetí a tlačí se mi slzy do očí vděkem a radostí nad tím, jak se vlastně vracím domů, mi říkají, že ano."

Monika K.

"Kurz mi velmi pomohl. Dosud jsem se nikdy o komunikaci vědomě nesnažila, jelikož jsem si myslela, že se to týká jen vyvolených a to já přeci nejsem :-). Díky Nikoletky meditacím, videím a láskyplné skupince jsem začala pomalu otevírat dvířka i já. Moc děkuji Nikoletce za odvahu vykročit vpřed a následovat energii tam, kde jí je nejlíp. Tento kurz vytvořil mnoho u nás všech a vnímám to jako začátek."

Ľubomíra C.

"Wau, teraz už chápem prečo som sa musela na tento kurz prihlásiť 😍 Neskutočná ľahkosť, brnenie ruky, nohy, skoro celé telo 😁 Pri meditácii som vnímala takú láskavosť, že sa mi tlačili slzy do očí ❤️ Ďakujem Nikoletka, nádherné ❤️"

Tu nájdeš viac od samotných účastníkov programu

Channelovanie a Bytosti Svetla peogram

399€

plná suma

Program je vytvorený tak, aby si sa mohol/mohla pridať kedykoľvek. Pridaj sa už dnes 

Získaj prístup do programu

Channelovanie a Bytosti Svetla program

2x 199,50€

na splátky

Program je vytvorený tak, aby si sa mohol/mohla pridať kedykoľvek. Pridaj sa už dnes 

Získaj prístup do programu

Pre koho tento kurz
NIE je?

 • Keďže kurz trvá 21 dní, tento program je pre ľudí, ktorí sa chcú venovať rozvoju a následovať svoje vedomie. Tento kurz teda nie je pre tých, ktorí to chcú flákať :D
 • Niekedy nás strach navštívi, aby sme mohli prekročiť túto pomyselnú bariéru a spojiť sa
  s láskavosťou, ktorú nám tieto Bytosti ponúkajú.
  Tento kurz však nie je pre tých, ktorí už teraz vedia, že zo svojej konfortnej zóny vykročiť proste NECHCÚ. 
 • Ak nechceš vnímať viac než je možné vnímať našimi piatimi zmyslami, tento kurz nie je pre teba.
 • Ak nepotrebuješ/nechceš/neveríš v energiu, či Bytosti, ich prínos a potenciál komunikácie s nimi, tento kurz nie je pre teba.

Začni už DNES a pridaj sa tak k už stovkám účastníkom.
Program je vytvorený tak, aby si mohla/mohol začať kedykoľvek.
Neváhaj a začni hneď,
ako Ťa k tomu pozve Tvoja Bytosť
😉

Ešte stále váhaš?

Ak máš akékoľvek otázky, jednoducho napíš na 
[email protected]
alebo si so mnou rezervuj hovor

Ak potrebuješ viac dôkazov, klikni sem!